
Zákaz mobilů ve školách by měl začít platit od září 2027, oznámil Babiš
Článek redakce Seznam Zpráv. Od školního roku 2027/2028 nebudou moci žáci ve škole používat mobilní telefon, a to ani během přestávky. Plošný zákaz chce zavést kabinet Andreje Babiše. Týká se žáků do konce povinné školní docházky.
Škola bez mobilního telefonu, a to striktně i během přestávek. Nová pravidla pro používání mobilních telefonů ve školách by měla podle premiéra Andreje Babiše (ANO) začít platit od září 2027, uvedl to v neděli ve videu na svých sociálních sítích.
Celý článek čtěte zde .
· Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
· Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
· Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
· Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Popis podcastu
Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.
