
Vedra ochromila celou střední Evropu. Polsko hlásí nejtepleji za 105 let
Článek Filipa Harzera. Střední Evropu dál svírají extrémní vedra. Rekordní teploty komplikují dopravu a přetěžují zdravotnictví. V Polsku poprvé od roku 1921 naměřili přes 40 stupňů Celsia.
Nový absolutní polský rekord padl v neděli odpoledne v Toruni: 40,3 stupně Celsia.
Celý článek čtěte zde .
- Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
- Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
- Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram.
- Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Popis podcastu
Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.
