Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody V zásobnících plynu je největší sucho za pět let

V zásobnících plynu je největší sucho za pět let

Obrázek epizody V zásobnících plynu je největší sucho za pět let

Poslechněte si podcast

Dnes

4 min

Článek Sofie Krýžové. Světový trh s plynem je stále pod tlakem a evropské zásobníky se plní velice pomalu. Hrozí tak, že Evropa nestihne do podzimu zajistit tolik zásob, kolik sama požaduje. Obchodníci však slibují, že na topnou sezonu bude plynu dost.

Evropské zásobníky plynu jsou nejprázdnější za posledních pět let. Aktuálně je průměrná zaplněnost plynových zásobníků v Evropě 54 procent. Této hodnotě odpovídá i současný stav plynových zásob v Česku.

Celý článek čtěte zde .

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky

Popis podcastu

Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.