
Tenistka Vondroušová dostala čtyřletý trest za neodevzdaný dopingový vzorek
Článek redakce ČTK. Česká tenistka Markéta Vondroušová zůstane čtyři roky bez tenisu. Mezinárodní agentura ji potrestala za neodevzdání vzorku. „Profesionální sport znamená přijímat pravidla a kontroly“, uvedla Vondroušová v prohlášení.
Wimbledonská vítězka z roku 2023 Markéta Vondroušová dostala kvůli neodevzdanému vzorku při loňské dopingové kontrole čtyřletý zákaz činnosti. Obdržela tedy stejný trest jako v případě pozitivního testu. Na svém webu o tom informovala Mezinárodní agentura pro bezúhonnost tenisu (ITIA).
Celý článek čtěte zde .
· Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
· Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
· Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
· Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Popis podcastu
Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.
