
Stop ničení videoher. Víc než milion lidí si stěžuje do Bruselu
Analýza Šimona Felendy. Začalo to jako střet mezi globální společností a jejími fanoušky. Firma Ubisoft prodala počítačovou hru 12 milionům lidí a pak k ní zavřela přístup. Hráči se naštvali a vyrazili do protiútoku. Spor už dorazil i k Evropské komisi.
Představte si, jak večer přicházíte unavení domů a chystáte se relaxovat u herní konzole. Hodláte si zahrát hru, kterou jste si koupili teprve před rokem. Jenže vzápětí zjistíte, že už ji hrát nemůžete, protože vydavatel zrušil server, který ponor do virtuálního světa jako jediný umožňoval. Bez vašeho vědomí a bez náhrady za ztracenou hru.
Celou analýzu čtěte zde .
· Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
· Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
· Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
· Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Popis podcastu
Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.
