Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Schillerová letos čeká více peněz z daní, projeví se ale konec windfall tax

Schillerová letos čeká více peněz z daní, projeví se ale konec windfall tax

Obrázek epizody Schillerová letos čeká více peněz z daní, projeví se ale konec windfall tax

Poslechněte si podcast

Včera

3 min

Článek ČTK. Ministerstvo financí letos čeká zvýšení inkasa většiny daňových titulů. Sníží se pouze výběr daní od firem, a to kvůli ukončení účinnosti daně z neočekávaných zisků, takzvané windfall tax.

Z podkladů pro jednání Výboru pro rozpočtové prognózy, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí, vyplývá, že ve srovnání se srpnovou predikcí rozpočtových příjmů se zvýšil odhad výběru všech hlavních daní.

Celý článek čtěte zde .

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.

Popis podcastu

Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.