
Recenze: Jako v dobách The Police. Sting se v Praze vrátil k základům
Článek Daniela Konráda. Z jeho letních koncertů pod širým nebem se stává hezká tradice. Po zámeckém parku ve Slavkově, plzeňském amfiteátru Lochotín a loni po ostravských Colours se nyní vrátil do Prahy. Polovinu večera věnoval skladbám od The Police.
Anglický zpěvák a basista Sting opustil svou nejznámější skupinu The Police, když byla na vrcholu. „Kapela je trochu jako pouliční gang. Nechcete v něm zůstat nadosmrti,“ říká. „Přišlo mi, že jsme dosáhli všeho, čeho jsme mohli. Já chtěl objevovat a rozšířit ve své hudbě nástrojovou paletu,“ vysvětluje v pořadu youtubera Ricka Beata, proč v polovině 80. let minulého století odešel, odstartoval sólovou dráhu a začal vystupovat s klávesami nebo saxofonem.
Celý článek čtěte zde .
- Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
- Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
- Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
- Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky
Popis podcastu
Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.
