Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podvodníci připravili Správu nemovitostí Hradec Králové o 46 milionů korun

Podvodníci připravili Správu nemovitostí Hradec Králové o 46 milionů korun

Obrázek epizody Podvodníci připravili Správu nemovitostí Hradec Králové o 46 milionů korun

Poslechněte si podcast

Včera

2 min

Článek redakce ČTK. Zaměstnanec Správy nemovitostí Hradec Králové podlehl psychickému nátlaku podvodníků, kteří se vydávali za pracovníky banky. Běžný chod správy ani poskytované služby událost neomezila.

Podvodníci připravili Správu nemovitostí Hradec Králové asi o 46 milionů korun. Peníze jim na účty v minulém týdnu poslal zaměstnanec, a to bez vědomí vedení správy, kolegů a města. Podlehl nátlaku podvodníků, kteří se vydávali za policisty a pracovníky České národní banky. V tiskové zprávě to v pondělí uvedla hradecká radnice s tím, že jde o předběžně vyčíslenou částku. Správa je příspěvkovou organizací města.

Celý článek čtěte zde .

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky

Popis podcastu

Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.