
Nový Zéland zakáže používání mobilů ve školách
Článek redakce ČTK. Nová konzervativní vláda na Novém Zélandu se chystá zakázat ve školách používání mobilních telefonů. Cílem opatření je podle Novozélandské národní strany zvýšit soustředění a výkon žáků ve školách.
Plán na zakázání mobilů ve školách, který byl součástí volební kampaně konzervativců, bude realizován v prvních 100 dnech od nástupu vlády k moci. Novozélandský premiér Christopher Luxon to podle agentury DPA prohlásil při dnešní návštěvě školy ve městě Auckland.
Celý článek čtěte zde .
· Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
· Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
· Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
· Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Popis podcastu
Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.
