
Glosa: Nafto, zdraž!
Glosa Jiřího Nádoby. Ceny u pump jdou dolů samy, pro vládní cenové stropy už není žádný důvod. Natož pro sníženou naftovou daň. Jen ohýbáme zákony a sami si na dluh vykrádáme státní kasu.
Nafta za 33 korun? No nekupte to! Válka o Írán končí, ropa zlevňuje, ceny paliv padají. K normálu by se měla vrátit i vládní ochranářská politika, i když se to před prázdninovou výletní sezónou leckomu nebude líbit.
Celý článek čtěte zde .
- Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
- Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
- Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
- Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Popis podcastu
Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.
