Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Drahota vyžene zájemce o vlastní bydlení z Prahy, říká šéf Finepu

Drahota vyžene zájemce o vlastní bydlení z Prahy, říká šéf Finepu

Obrázek epizody Drahota vyžene zájemce o vlastní bydlení z Prahy, říká šéf Finepu

Poslechněte si podcast

31. 3. 2024

7 min

O epizodě podcastu

Rozhovor Karolíny Štukové. Nedostatek bytů v hlavním městě požene jejich ceny vzhůru a v příští dekádě stoupnou až o desítky procent. Nedostupné bydlení tak zřejmě vyžene část obyvatel Prahy za její hranice. Říká to šéf společnosti Finep Tomáš Pardubický.

Poptávka po investici do nových bytů nyní po dvou letech, jež provázely vysoké úrokové sazby, a tedy drahé hypotéky, opět roste. Trh ale podle Tomáše Pardubického, generálního ředitele společnosti Finep, i nadále ovládá dlouhodobý problém – je málo bytů.

Celý článek čtěte zde .

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .

Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.

Rozhovor Karolíny Štukové. Nedostatek bytů v hlavním městě požene jejich ceny vzhůru a v příští dekádě stoupnou až o desítky procent. Nedostupné bydlení tak zřejmě vyžene část obyvatel Prahy za její hranice. Říká to šéf společnosti Finep Tomáš Pardubický.Poptávka po investici do nových bytů nyní po dvou letech, jež provázely vysoké úrokové sazby, a tedy drahé hypotéky, opět roste. Trh ale podle Tomáše Pardubického, generálního ředitele společnosti Finep, i nadále ovládá dlouhodobý problém – je málo bytů.Celý článek čtěte zde. Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy. Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram.Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.

Popis podcastu

Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.