Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody „Dcera se pokusila o sebevraždu.“ Děti se trápí, odborná pomoc ale chybí

Čteme vám Seznam Zprávy

Seznam Zprávy

Zpravodajství

,

Denní zprávy

„Dcera se pokusila o sebevraždu.“ Děti se trápí, odborná pomoc ale chybí

Obrázek epizody „Dcera se pokusila o sebevraždu.“ Děti se trápí, odborná pomoc ale chybí

Poslechněte si podcast

19. 11. 2023

7 min

O epizodě podcastu

Článek Josefa Mačího a Magdaleny Kulasové. Deváťák zažil ztrátu paměti. Žák páté třídy řekl matce, že raději umře. A dcera Karolíny z Prahy se dokonce pokusila o sebevraždu. Přinášíme příběhy rodičů, kteří se snaží pomoct svým dětem, chybí ale odborná péče.

V Česku přibývá dětí, které mají psychické problémy, často i velmi závažného charakteru. Potýkají se například s panickými ataky, úzkostmi, depresemi. Objevuje se ale také sebepoškozování a v nejhorších případech dochází i k pokusům o sebevraždu.

Nedostatek psychologů a psychiatrů situaci nenapomáhá. Současná generace se přitom stále neměla možnost vyrovnat se sociální izolací v době covidu.

Celý článek čtěte zde

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz .
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Článek Josefa Mačího a Magdaleny Kulasové. Deváťák zažil ztrátu paměti. Žák páté třídy řekl matce, že raději umře. A dcera Karolíny z Prahy se dokonce pokusila o sebevraždu. Přinášíme příběhy rodičů, kteří se snaží pomoct svým dětem, chybí ale odborná péče.V Česku přibývá dětí, které mají psychické problémy, často i velmi závažného charakteru. Potýkají se například s panickými ataky, úzkostmi, depresemi. Objevuje se ale také sebepoškozování a v nejhorších případech dochází i k pokusům o sebevraždu.Nedostatek psychologů a psychiatrů situaci nenapomáhá. Současná generace se přitom stále neměla možnost vyrovnat se sociální izolací v době covidu.Celý článek čtěte zde Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy. Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.  Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram.Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.