Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Bolivijský exprezident Morales oznámil po sedmi týdnech konec blokád

Bolivijský exprezident Morales oznámil po sedmi týdnech konec blokád

Obrázek epizody Bolivijský exprezident Morales oznámil po sedmi týdnech konec blokád

Poslechněte si podcast

Dnes

1 min

Článek redakce ČTK. Rozhodnutí bolivijského prezidenta Rodriga Paze vyhlásit výjimečný stav donutilo opozici k ústupu. Jeho předchůdce a vůdce protestů Evo Morales oznámil dočasné příměří a po sedmi týdnech nařídil uvolnit silnice.

Bývalý prezident Bolívie a současný vůdce opozičních protestů Evo Morales oznámil, že v zemi po sedmi týdnech skončí blokády silnic, informovala dnes agentura AFP. Učinil tak tři dny poté, co prezident Rodrigo Paz vyhlásil kvůli blokádám výjimečný stav.

Celý článek čtěte zde .

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy .
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram .
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky

Popis podcastu

Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.