Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #45: Aktuální vývoj finančních trhů pohledem Jana Bureše (ČSOB Investice pod pokličkou)

ČSOB Investice pro každého

ČSOB Investice pro každého

Byznys

#45: Aktuální vývoj finančních trhů pohledem Jana Bureše (ČSOB Investice pod pokličkou)

Obrázek epizody #45: Aktuální vývoj finančních trhů pohledem Jana Bureše (ČSOB Investice pod pokličkou)

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

17 min

O epizodě podcastu

V tomto podcastu se budeme tentokrát věnovat více ekonomickému vývoji, aktuální inflaci a také dalším krokům centrálních bank. Kam až poroste inflace, či úrokové sazby, co očekávat od dalšího vývoje akcií? Jak moc ovlivní rétoriku ČNB nový guvernér? Nejen na tyto otázky a jejich odpovědi se můžete těšit v tomto podcastu do kterého zavítal po bezmála dvou letech Jan Bureš, analytik finančních trhů v ČSOB.
V tomto podcastu se budeme tentokrát věnovat více ekonomickému vývoji, aktuální inflaci a také dalším krokům centrálních bank. Kam až poroste inflace, či úrokové sazby, co očekávat od dalšího vývoje akcií? Jak moc ovlivní rétoriku ČNB nový guvernér? Nejen na tyto otázky a jejich odpovědi se můžete těšit v tomto podcastu do kterého zavítal po bezmála dvou letech Jan Bureš, analytik finančních trhů v ČSOB. - Tento materiál má pouze informační charakter a nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby, nejedná se ani o návrh na uzavření smlouvy. - Hodnota investice může kolísat a její návratnost není zaručena. - Minulé výnosy, stejně jako prognózy očekávané výkonnosti, nejsou zárukou výnosů budoucích a nezohledňují poplatky a daně. - Jakýkoliv konkrétní investiční nástroj zmíněný v podcastu nemusí být z pohledu cílového trhu vhodný pro každého klienta. - Podrobné informace, o konkrétních investičních nástrojích, včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentech Sdělení klíčových informací, Jak se stanovuje produktové skóre a v prospektu/statutu fondu dostupných na www.csob.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře. - Podílové fondy na rozdíl od klasických depozitních produktů nespadají pod režim pojištění vkladů.

Popis podcastu

Podcast by ČSOB Investice pro každého