Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #33: Investiční svět pohledem Jaroslava Vybírala (ČSOB Investice pod pokličkou)

ČSOB Investice pro každého

ČSOB Investice pro každého

Byznys

#33: Investiční svět pohledem Jaroslava Vybírala (ČSOB Investice pod pokličkou)

Obrázek epizody #33: Investiční svět pohledem Jaroslava Vybírala (ČSOB Investice pod pokličkou)

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

21 min

O epizodě podcastu

V tomto investičním podcastu, kterým Vás provede Jan Šírek, se společně s hostem Jaroslavem Vybíralem zaměří na aktuální pohled na finanční trhy. Do jakých akcií investovat na podzim, co očekávat dál od centrálních bank a jakým investiční alternativám se z našeho pohledu raději vyhnout? Na tyto i další otázky se dozvíte odpovědi v tomto podcastu. Přejeme vám příjemný poslech.
V tomto investičním podcastu, kterým Vás provede Jan Šírek, se společně s hostem Jaroslavem Vybíralem zaměří na aktuální pohled na finanční trhy. Do jakých akcií investovat na podzim, co očekávat dál od centrálních bank a jakým investiční alternativám se z našeho pohledu raději vyhnout? Na tyto i další otázky se dozvíte odpovědi v tomto podcastu. Přejeme vám příjemný poslech. - Tento materiál má pouze informační charakter a nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby, nejedná se ani o návrh na uzavření smlouvy. - Hodnota investice může kolísat a její návratnost není zaručena. - Minulé výnosy, stejně jako prognózy očekávané výkonnosti, nejsou zárukou výnosů budoucích a nezohledňují poplatky a daně. - Jakýkoliv konkrétní investiční nástroj zmíněný v podcastu nemusí být z pohledu cílového trhu vhodný pro každého klienta. - Podrobné informace, o konkrétních investičních nástrojích, včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentech Sdělení klíčových informací, Jak se stanovuje produktové skóre a v prospektu/statutu fondu dostupných na www.csob.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře. - Podílové fondy na rozdíl od klasických depozitních produktů nespadají pod režim pojištění vkladů.