Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #14 Martin Pohoda (Cágo)

Complex Music Podcast

Jan Miškela

Kultura

#14 Martin Pohoda (Cágo)

Obrázek epizody #14 Martin Pohoda (Cágo)

Poslechněte si podcast

28. 7. 2020

49 min

O epizodě podcastu

Nový díl Complex Music Podcastu bude je trošku netradiční, ale o to se zajímavějším hostem. Je jím Martin Pohoda aka Cágo, jeden z nejtalentovanějších baskytarystů poslední doby. Zároveň je milujícím tátou, vášnivým tatérem a "Pohodářem". Podcast se natáčel netradičně ve fotbalových kabinách na východě Čech, konkrétně ve vesničce Kratonohy u Hradce Králové. V tomto díle omluvte horší kvalitu zvuku, o to více si ale užijte autenticitu, upřímnost a pohodu tohoto dílu.
Nový díl Complex Music Podcastu bude je trošku netradiční, ale o to se zajímavějším hostem. Je jím Martin Pohoda aka Cágo, jeden z nejtalentovanějších baskytarystů poslední doby. Zároveň je milujícím tátou, vášnivým tatérem a "Pohodářem". Podcast se natáčel netradičně ve fotbalových kabinách na východě Čech, konkrétně ve vesničce Kratonohy u Hradce Králové. V tomto podcastu omluvte horší kvalitu zvuku, o to více si ale užijte autenticitu, upřímnost a pohodu tohoto dílu.

Popis podcastu

Své dotazy můžete zasílat na info@complexproduction.cz Hudební podcast Complex Music Podcast je pořad, který je zaměřený na rozhovory z české hudební scény. Každé pondělí se můžete těšit na nový díl se zpěváky, kapelami, videotvůrci, nebo třeba lidmi, kteří rozhodují o tom, co se hraje v českých rádiích.