Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #4 Nepřátelé státu a přátelé svobody s Josefem Tětkem

Co je slyšet a co není slyšet

Liberální institut

Společnost

#4 Nepřátelé státu a přátelé svobody s Josefem Tětkem

Obrázek epizody #4 Nepřátelé státu a přátelé svobody s Josefem Tětkem

Poslechněte si podcast

5. 3. 2021

34 min

Josef Tětek je ekonom, analytik kryptoměn ve společnosti TopMonks, podcaster v pořadech Kryptokec a Bitcoin: Nestátní peníze. Píše pro Alzu, Finmag, Investiční web a další magazíny. Je autorem knih "Nepřátelé státu: přátelé svobody" a "Bitcoin: Odluka peněz od státu". Právě o Nepřátelích státu a přátelích svobody si s námi povídal dnes. Jak bojovali proti státu lidé tak různorodí jako Thomas Paine, Lysander Spooner, Harriet Tubmanová, Bruno Leoni nebo Michail Bakunin.

Josef Tětek je aktivní na Twitteru jako @SatsJoseph.
Jeho osobní web je na adrese Stackuj.cz.

Josef Tětek je také místopředsedou správní rady Liberálního institutu a bývalým ředitelem Misesovy akademie. Už teď můžeme slíbit, že se do našeho podcastu ještě vrátí.

---

Prosíme také o podporu naší crowdfundingové kampaně na vydání knihy "Otevřené hranice: etika a ekonomie migrace" na Startovači: https://www.startovac.cz/projekty/otevrene-hranice/

Popis podcastu

Týdenní podcast o politice, ekonomice a svobodě, kde si povídáme s českými akademiky, analytiky, politiky a dalšími zajímavými osobnostmi. Pořadem provází Martin Pánek.