Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody K VĚCI 11.3.2021

K VĚCI- CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

,

Denní zprávy

K VĚCI 11.3.2021

Obrázek epizody K VĚCI 11.3.2021

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

24 min

O epizodě podcastu

Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí. ✉️ https://cnn.iprima.cz/newsletter Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ #CNNPrimaNEWS See omnystudio.com/listener for privacy information.
Podrobný rozbor aktuálních událostí a témat s významnými postavami veřejného životahttps://cnn.iprima.cz/porady/k-veci/11032021-aaron-gunsberger-0See omnystudio.com/listener for privacy information.