Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

Přístroj, který dokáže zachránit lidský život

Play

Poslechněte si podcast

12. 3. 2021

4 min

Úřednické zmatky: Nemocnice nedostaly přístroje, které pomáhají v boji proti covidu Několik českých nemocnic doufalo, že dostane nový přístroj, který by pomohl v péči o pacienty na umělé plicní ventilaci a třeba i zachránil lidské životy. Projekt, který měl osm přístrojů zaplatit už v první vlně epidemie, tedy loni na jaře, ale vyšuměl do ztracena. Místo toho, aby stát přístroje koupil, si ministerstva kompetence přehazují jako horký brambor.

Popis podcastu

<p>Rozhovory, aktu&aacute;ln&iacute; t&eacute;mata, zpravodajstv&iacute;. Aktu&aacute;ln&iacute; děn&iacute; přehledně, přesně, objektivně.</p> <p>Nav&scaron;tivte web CNN Prima NEWS na <a href="https://cnnprima.cz">https://cnnprima.cz</a></p> <p>Sledujte CNN Prima NEWS na soci&aacute;ln&iacute;ch s&iacute;t&iacute;ch:</p> <p>Facebook: <a href="https://facebook.com/cnnprima">https://facebook.com/cnnprima</a>&nbsp;</p> <p>Instagram: <a href="https://instagram.com/cnnprima">https://instagram.com/cnnprima</a></p> <p>Twitter: <a href="https://twitter.com/cnnprima">https://twitter.com/cnnprima</a></p>