Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dlouhý: Měli jsme přijmout pár migrantů, Evropa by nás vnímala jinak (K věci, 25. leden 2021)

Dlouhý: Měli jsme přijmout pár migrantů, Evropa by nás vnímala jinak (K věci, 25. leden 2021)

Obrázek epizody Dlouhý: Měli jsme přijmout pár migrantů, Evropa by nás vnímala jinak (K věci, 25. leden 2021)

Poslechněte si podcast

26. 1. 2021

22 min

„Kandidáti ze zemí střední Evropy nejsou nejspíš v takové funkci vítáni,“ komentoval prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý svou neúspěšnou kandidaturu na generálního tajemníka Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). „Během migrační krize z roku 2015 stačilo přijmout velmi omezené množství migrantů, země ze západní a jižní Evropy by nás poté vnímaly jinak,“ řekl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS . See omnystudio.com/listener for privacy information.

Popis podcastu

Rozhovory, aktuální témata, zpravodajství. Aktuální dění přehledně, přesně, objektivně. Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima  Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima