Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Workshop pro zahájení agilního projektu 3/3

Cigiho Management

Jakub Cígl

Byznys

Workshop pro zahájení agilního projektu 3/3

Obrázek epizody Workshop pro zahájení agilního projektu 3/3

Poslechněte si podcast

27. 4. 2022

14 min

Třetí a závěrečný díl minisérie, kde popisuji jednodenní workshop pro zahájení agilního projektu. V podcastu popisuji rady a tipy, jak vést každý blok workshopu, jak motivovat lidi a uvádím příklady pro lepší pochopení každého cvičení.

Kdybyste jich v podcastu slyšeli málo, neváhejte mi napsat na jakub.cigl@gmail.com. Také se samozřejmě neváhejte ozvat se zpětnou vazbou a nápady na další díly! Hodně mi to pomáhá. Děkuji!

Popis podcastu

Jak být správný manažer a leader? Jaké metody a nástroje použít na řízení projektů? Jak vést lidi k dosažení cílů projektu? Metody GTD a NLP. Pojmy MVP, agile, scrum, storypoints, user story, use case, typologie, temperament, IQ vs EQ. Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky výše či Vás zajímá něco z pojmů, které jsem vyjmenoval - SLEDUJTE tento podcast, kde uslyšíte zkušenosti mé a mých významných hostů!