Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Politolog Šaradín: Současný zákon nemyslí na to, že by prezidentem mohl být obviněný člověk

Chvilka s českými stromy

Youradio Talk

Zpravodajství

Politolog Šaradín: Současný zákon nemyslí na to, že by prezidentem mohl být obviněný člověk

Obrázek epizody Politolog Šaradín: Současný zákon nemyslí na to, že by prezidentem mohl být obviněný člověk

Poslechněte si podcast

6. 1. 2023

6 min

O epizodě podcastu

Státní zástupce Jaroslav Šaroch navrhl pro bývalého premiéra a kandidáta na prezidenta Andreje Babiše z hnutí ANO a jeho někdejší poradkyni Janu Nagyovou tříletou podmínku s odkladem na pět let. Pro oba chce také peněžité tresty, Babišovi navrhl trest ve výši deseti milionů korun, Nagyové 500.000 korun. Jak toto celé zamíchá kartami před prezidentskými volbami? O tom si v ranním vysílání rádia Z povídal moderátor Martin Karlík s politologem Pavlem Šaradínem. Řeč přišla i na to, proč někteří lidé možná budou volit Andreje Babiše i pokud by byl odsouzen.Popis podcastu

Poslechněte si vše, co jste potřebovali vědět o českých stromech a projektu Sázíme budoucnost, který přináší Nadace Partnerství a Nadace Tipsport. Proč je důležité sázet stromy v českých městech a krajině? Jak nám stromy pomáhají? Jak správně na výsadbu a jak je důležitá následná péče?