Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #145: Ďurčo: Bez rovného trhu český průmysl nepřežije

#145: Ďurčo: Bez rovného trhu český průmysl nepřežije

Obrázek epizody #145: Ďurčo: Bez rovného trhu český průmysl nepřežije

Poslechněte si podcast

Dnes

23 min

Odbory, důchody, energie i budoucnost českého průmyslu. Hostem podcastu Chuť moci byl předseda Odborového svazu KOVO Roman Ďurčo, který S Thomasem Kulidakisem mluví o tom, proč jsou podle něj současné evropské regulace hrozbou pro české firmy i zaměstnance a kde vláda zatím obstála. V rozhovoru zaznívá kritika emisních povolenek, obavy z drahých energií i důraz na „rovné podmínky“ pro průmysl.


¨

Ďurčo zároveň vysvětluje, proč odbory musí balancovat mezi vyjednáváním a tlakem „z ulice“, a jaké jsou jejich hlavní priority – od zastropování věku odchodu do důchodu přes lepší podmínky pro náročné profese až po snahu udržet průmysl v Česku.



Natočeno ve studiu Datarun!



📈 | ODEBÍREJTE NÁS!


https://www.youtube.com/@Datarun_cz



👀 | MĚJTE O VŠEM PŘEHLED:


https://www.instagram.com/datarun.cz/


https://x.com/dataruncz


https://www.facebook.com/datarun.media/


https://www.datarun.cz/


https://www.tiktok.com/@datarun_cz



🤠 | MODERÁTOR


THOMAS KULIDAKIS


https://www.facebook.com/thomasakis




🤝 | HOST


ROMAN ĎURČO


https://www.facebook.com/p/Roman-%C4%8Eur%C4%8Do-100086436856433/

Popis podcastu

Jak chutná politikům moc, co dává a co bere a jací politici jsou? Co si myslí o velkých tématech současnosti, o svých spolustranících, souputnících i soupeřích? Proč se na politiku dát, co od ní čekat a čeho chtějí hybatelé společenského života dosáhnout? To vše a mnohem víc se dozvíte v politickém podcastu Thomase Kulidakise, který má jasné krédo, od něhož nikdy neuhnul – padni komu padni. Bavíme se bez předsudků a aktivismu se všemi, kteří mají odvahu přijít.