Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak vznikaly první PCR testy na covid? | Vývoj uvnitř Pfizeru a Roche.

Jak vznikaly první PCR testy na covid? | Vývoj uvnitř Pfizeru a Roche.

Obrázek epizody Jak vznikaly první PCR testy na covid? | Vývoj uvnitř Pfizeru a Roche.

Poslechněte si podcast

28. 2. 2026

1 hod 35 min

Do prvního dílu našeho podcastu přijal pozvání Jan Berka, který se již více než 30 let věnuje výzkumu sekvenování DNA. Vedl výzkumné týmy v jedné z největších farmaceutických společností Pfizer i v diagnostickém nadnárodním gigantu Roche.

Popis podcastu

CHEMAGAZÍNtalks přináší příběhy lidí, kteří spojili svůj život s chemií. Ať už jde o úspěšné podnikatele nebo vědce, kteří díky svým objevům posunuli chemický průmysl a vybudovali na tom kariéru. V každé epizodě odhalujeme jejich cesty k osobním i profesním úspěchům.