Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #20 ŠIMON HOLÝ

CHCI TO

A N N A Entertainment

Zábava

#20 ŠIMON HOLÝ

Obrázek epizody #20 ŠIMON HOLÝ

Poslechněte si podcast

30. 6. 2021

58 min

Rozhovor seŠimonem Holým, naším duchovním otcem, guruem, terapeutem a režisérem filmu Zrcadla ve tmě, kde se potkalyEliškaaAlena, a kde se možná budou líbat.

Šimon vám řekne o radikálním přijetí sám sebe a jakou to mělo souvislost se setkáním s jeho snoubencem…v dark roomu! Nahodí jeho nezaměnitelný humor a prozradí nám, kdy má nejraději sex.

Děkujeme za vesmírrrrnou první sezonu!!!

Když Eliška odešla po nahrátí posledních expertek, Alena plakala, že se neuvidí. Naštěstí jsme si 21.6. v 21.21 udělaly rituál a jistily, že tvořit společně je náš osud, takže se na nás budete moct těšit znovu.

Napište nám, jaký je váš oblíbený díl.

Napište, co říkáte na tento.

A nezapomeňte nás podpořit nahttps://www.buymeacoffee.com/chcito

Poděkujte svým sestrám a bratrům, kteří společně s námi a s vámi rozsvěcují svět pravou, láskou a dostatečně debilním humorem s příchutí třpytkovaného sperrrma!

A přijeďte na KVIFF, kde bude mít film Zrcadla ve tmě premiéru!

Vaše astrrrrální sestry Daniela Nekonečného v bikinách na fulltime!!!

KRRRRRÁSNÉ LÉTO!!!

Popis podcastu

V těchto časech chybí Dan Nekonečný. Naštěstí jsme jeho astrální sestry. Taky jsme expertky v Ničem. Poslechněte si formát, jaký jste ještě neslyšeli. Postelovou talkshow o sexu, intimitě a duchovnu moderuje Eliška Soukupová a Alena Doláková.