Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Tomáš Zavadil: Spolu ve Vídni

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Tomáš Zavadil: Spolu ve Vídni

Obrázek epizody Tomáš Zavadil: Spolu ve Vídni

Poslechněte si podcast

2. 10. 2020

28 min

Tomáše Zavadila znají pravidelní čtenáři blogu Charles Abroad jako nadšeného turistu. Ve zbrusu novém díle našeho podcastu má sice turistika také své místo, bavili jsme se ale i o tom, jaké to je trávit Erasmus ve dvou a v čem se liší vídeňské akademické prostředí či gastronomie od toho, co známe z domova. Tomáš se podělil i o pár praktických tipů, jak si ve Vídni usnadnit život.
Poslechněte si nás už teď na #charlesabroad.

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.