Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tomáš Novotný: O Erasmu ve Španělsku a vztahu na dálku

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Tomáš Novotný: O Erasmu ve Španělsku a vztahu na dálku

Obrázek epizody Tomáš Novotný: O Erasmu ve Španělsku a vztahu na dálku

Poslechněte si podcast

21. 4. 2022

39 min

Hostem této epizody je Tom Novotný z FSV, který strávil minulý semestr ve španělské Almeríi. Povídali jsme si o tom, jak si bezpečně (i na dálku) zajistit ubytování v zahraničí a nenaletět podvodníkům. Kromě toho jsme si povídali o tom, jaké je to mít vztah na dálku a tipy jak odloučení překonat. Nezapomněli se Toma zeptat ani na to, jak vypadal jeho studentský život ve Španělsku, jak zvládal při Erasmus pracovat a jak si našel partu kamarádů hned první den. Příjemný poslech! 

Tomáš sepsal také několik článků o svém pobytu na náš blog: https://www.charlesabroad.cz/profile/novotnytomas/profile

Sledujte Toma na Instagramu: https://www.instagram.com/_tomasnovotny/

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.