Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Lublaň Míši Kreibichové

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Lublaň Míši Kreibichové

Obrázek epizody Lublaň Míši Kreibichové

Poslechněte si podcast

13. 9. 2020

22 min

#charlespodcast Míša Kreibichová líčí Slovinsko opravdu pohádkově. Není divu – zatím jsme nepoznali nikoho, kdo by si pobyt v Lublani naprosto nezamiloval. V novém  podcastu vám s Míšou zkusíme přiblížit, co vám Slovinsko může nabídnout, pokud uvažujete o studiu v zahraničí. Budeme si povídat o škole, o krásách slovinské metropole i o dech beroucí přírodě země na křižovatce různých kultur a tradic, kam se Míša vypravila napsat diplomku. Podcast už dnes na #charlesabroad

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.