Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Lublaň Míši Kreibichové

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Lublaň Míši Kreibichové

Obrázek epizody Lublaň Míši Kreibichové

Poslechněte si podcast

13. 9. 2020

22 min

#charlespodcastMíša Kreibichová líčí Slovinsko opravdu pohádkově. Není divu – zatím jsme nepoznali nikoho, kdo by si pobyt v Lublani naprosto nezamiloval. V novém  podcastu vám s Míšou zkusíme přiblížit, co vám Slovinsko může nabídnout, pokud uvažujete o studiu v zahraničí. Budeme si povídat o škole, o krásách slovinské metropole i o dech beroucí přírodě země na křižovatce různých kultur a tradic, kam se Míša vypravila napsat diplomku. Podcast už dnes na#charlesabroad

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.