Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody kolem světa s Veronikou Koníčkovou

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

kolem světa s Veronikou Koníčkovou

Obrázek epizody kolem světa s Veronikou Koníčkovou

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

43 min

Verča je naší rekordmankou. S úctyhodným kontem šesti studijních výjezdů se rozhodně řadí mezi nejzkušenější studenty na Charles Abroad. Poslechněte si o jejích dobrodružstvích v USA, Chile, Hongkongu a samozřejmě také na Erasmu v Rotterdamu, stráveném ve víru studia i pandemie koronaviru. Který pobyt si nejvíce užila a který ji nejvíc posunul? Kde zažila největší kulturní šok a kde ochutnala nejpodivnější jídlo? A jaký je to pocit navštěvovat přednášky na prestižní Princeton University ještě v rámci střední školy? O tom všem si budeme povídat.

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.