Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Johanka Mylonaki v Řecku

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Johanka Mylonaki v Řecku

Obrázek epizody Johanka Mylonaki v Řecku

Poslechněte si podcast

20. 11. 2020

33 min

Johanka Mylonaki je po tatínkovi Řekyně a po mamince Češka. Své dva národy dokáže v životě i při studiu obdivuhodně propojovat. A vůbec zvládá tahle studentka Filozofické fakulty hned několik věcí najednou - studium tří bakalářských oborů, brigády a ještě Erasmus. O to víc nás potěšilo, že si na podcast našla chvíli času. Povídali jsem si o Řecku a řecké nátuře, o akademických čtvrthodinkách, skvělé gastronomii i životě na kampusu.

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.