Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Johanin rok v Montpellier

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Johanin rok v Montpellier

Obrázek epizody Johanin rok v Montpellier

Poslechněte si podcast

17. 12. 2020

30 min

Johana strávila v Montpellier téměř celý rok, závěr jejího pobytu ale překazila pandemie COVID-19. I tak stihla dosyta nasát atmosféru života v tomhle malebném francouzském městečku jen hodinu cesty od španělské Barcelony. Povídali jsem si o stávkách, o gastronomii i životě na koleji. Přidáme pár tipů, jak se spřátelit s Francouzi a jak získat stipendium 80 euro navíc přímo od francouzské vlády. Příjemný poslech!

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.