Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Horká čokoláda, hygge a kolo: Sára v Kodani

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Horká čokoláda, hygge a kolo: Sára v Kodani

Obrázek epizody Horká čokoláda, hygge a kolo: Sára v Kodani

Poslechněte si podcast

13. 8. 2020

23 min

Sára se díky svému zaměření na Erasmu stala tak trochu odbornicí na dánskou kulturu. Budeme si povídat o počasí, o hygge, všudypřítomné cyklistice a o dánském přístupu ke studiu i k životu. V druhé části rozhovoru se tradičně dostaneme také k praktickým otázkám pobytu, které by vás určitě neměly minout, pokud o Dánsku také uvažujete.

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.