Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Honza Vohralík: Erasmus v Miláně

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Honza Vohralík: Erasmus v Miláně

Obrázek epizody Honza Vohralík: Erasmus v Miláně

Poslechněte si podcast

3. 9. 2020

22 min

O epizodě podcastu

Miláno je město módy s úžasnou historií, architekturou a nočním životem. Honza strávil v této metropoli severní Itálie zimní semestr a o své zážitky a zkušenosti se podělil v novém díle podcastu Charles Abroad.Miláno je město módy s úžasnou historií, architekturou a nočním životem. Honza strávil v této metropoli severní Itálie zimní semestr a o své zážitky a zkušenosti se podělil v novém díle podcastu Charles Abroad.Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.