Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Heidelberský Erasmus Silvie a Markéty

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Heidelberský Erasmus Silvie a Markéty

Obrázek epizody Heidelberský Erasmus Silvie a Markéty

Poslechněte si podcast

30. 11. 2020

25 min

Markét a Silvie patří mezi naše nejaktivnější blogerky. V projektu je máme od samého začátku a každému, kdo měl jejich články a fotografie možnost vidět, se Heidelberg dostal pod kůži. Pokud vás zajímá, jaký je Erasmus v tomhle krásném německém městečku, jen stěží najdete povolanější průvodkyně, než jsou právě holky. Budeme si jako vždy povídat nejen o škole a studiu, ale také o studentském životě ve městě a o všem, co Heidelberg nabízí. Tak příjemný poslech!

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.