Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Aniččin kodaňský příběh

Charles Abroad ON AIR

Univerzita Karlova

Cestování

Aniččin kodaňský příběh

Obrázek epizody Aniččin kodaňský příběh

Poslechněte si podcast

24. 8. 2020

31 min

Anička je zkušenou cestovatelkou. Už na střední škole trávila část roku ve Spojeném království a ani Kodaň prý není její poslední zastávkou. V podcastu si povídáme odlišnostech v přístupu ke studiu v Dánsku a v Česku, o všudypřítomné cyklistice i o tom, co je podle Aničky hlavním smyslem Erasmu – nová přátelství s lidmi z celého světa. Nechybí ani hororový příběh z cesty na dánský venkov, který naštěstí nekončí jako Andersenovy pohádky, ale je nejsilnějším zážitkem, který si Anička z pobytu přivezla.

Popis podcastu

Jsme Charles Abroad z Karlovky a naše mise je jednoduchá: pomoci co nejvíce spolužákům, aby se rozhoupali největšímu dobrodružství svého života a vyrazili na Erasmus. Každou epizodu věnujeme jedné zahraniční univerzitě a našimi průvodci budou absolventi Erasmu z různých fakult Univerzity Karlovy. Probereme spolu, jak se studuje na zahraniční univerzitě, budeme se bavit o městě a zemi, kam se vypravili, o domorodém obyvatelstvu, studentském životě i zážitcích z cest. Nesmějí chybět také praktické tipy a doporučení na cestu. Podcastem provází Anna Hroudová Vovsová.