Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #40 Jiří Strach: Všechny důležité věci jsou ve trojici, i Andělovi Páně by trojka slušela

#40 Jiří Strach: Všechny důležité věci jsou ve trojici, i Andělovi Páně by trojka slušela

Obrázek epizody #40 Jiří Strach: Všechny důležité věci jsou ve trojici, i Andělovi Páně by trojka slušela

Poslechněte si podcast

20. 12. 2024

52 min

O epizodě podcastu

Ač má příjmení Strach, patří k nejlaskavějším filmařům v České republice. A také k těm nejúspěšnějším. Jeho pohádky Anděl Páně a Anděl Páně 2, si v televizi každý rok nenechá ujít statisíce diváků. I když mu jeho filmový tatínek v pohádce Lotrando a Zubejdě říkal: „Hlavně, chlapče, nepracuj,“ tak je velmi pracovitý – režíruje filmy, minisérie i divadelní hry. Jaká je filmařina v České republice? Mají jeho mystické minisérie hlubší smysl a dočkáme se třetího pokračování pohádky Anděl páně? Na tyto otázky dostanete odpověď v tomto díle, kde moderátor René Kekely vyzpovídal známého českého režiséra a herce Jiřího Stracha. Čeká vás vánoční povídání plné zamyšlení, vtipu a věcmi mezi nebem a zemí. Jak je možné, že některé natáčení jde jako po másle a jiné doprovázejí všemožné trable? A uvidíme ještě někdy Jiřího Stracha před kamerou? Poslechněte si, co je pro něho největší odměnou, jaké má vánoční přání,  a co přeje vám posluchačům do nového roku. Pokud chcete podpořit aktivity Charity Česká republika, podívejte se na náš web www.charita.cz. Díky vám můžeme pomáhat již 100 let!

Ač má příjmení Strach, patří k nejlaskavějším filmařům v České republice. A také k těm nejúspěšnějším. Jeho pohádky Anděl Páně a Anděl Páně 2, si v televizi každý rok nenechá ujít statisíce diváků. I když mu jeho filmový tatínek v pohádce Lotrando a Zubejdě říkal: „Hlavně, chlapče, nepracuj,“ tak je velmi pracovitý – režíruje filmy, minisérie i divadelní hry. Jaká je filmařina v České republice? Mají jeho mystické minisérie hlubší smysl a dočkáme se třetího pokračování pohádky Anděl páně? Na tyto otázky dostanete odpověď v tomto díle, kde moderátor René Kekely vyzpovídal známého českého režiséra a herce Jiřího Stracha.

Čeká vás vánoční povídání plné zamyšlení, vtipu a věcmi mezi nebem a zemí. Jak je možné, že některé natáčení jde jako po másle a jiné doprovázejí všemožné trable? A uvidíme ještě někdy Jiřího Stracha před kamerou? Poslechněte si, co je pro něho největší odměnou, jaké má vánoční přání,  a co přeje vám posluchačům do nového roku.

Pokud chcete podpořit aktivity Charity Česká republika, podívejte se na náš web www.charita.cz. Díky vám můžeme pomáhat již 100 let!

Popis podcastu

V Charitě se setkáváme s lidskými příběhy už 100 let a každý je originál. Přinášíme vám podcast o tématech, která se týkají jednotlivců i celé společnosti. O problémech, které řešíte nebo můžete řešit v budoucnu. Společně hledáme východiska a povídáme si o možnostech pomoci.