Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Novotný: Češi by potřebovali válku, lidem nadávám, říkám pravdu. Dáda skončí jako Iveta Bartošová

Novotný: Češi by potřebovali válku, lidem nadávám, říkám pravdu. Dáda skončí jako Iveta Bartošová

Obrázek epizody Novotný: Češi by potřebovali válku, lidem nadávám, říkám pravdu. Dáda skončí jako Iveta Bartošová

Poslechněte si podcast

3. 9. 2023

28 min

S PŘEDSTIHEM A V CELÉ DÉLCE 63 MIN. NAJDETE TENTO ROZHOVOR JEN NA HTTPS://HEROHERO.CO/CESTMIR

Rozhovor, který mu asi přidělá další nepřátele. Pavel Novotný, toho času starosta pražských Řeporyjí, přiznává, že se lituje jen on sám a že si to užívá. Občas zvažuje příležitost mlčet, ale většinou ji nevyužije. Ví, že pak balancuje na hraně, kterou nezřídka překročí, a že by lidem nadávat neměl. Ale někdo jim prý pravdu říkat musí. Občas si protiřečí, občas vytáhne historku, jak mu premiér Fiala pověděl, že i on umí říct č***k. Netají se tím, že média opravdu mohla dohnat Ivetu Bartošovou do bezvýchodné situace a že podobně skončí i Dáda Patrasová. Na Jiřího Sováka vytahuje z archivu kompro, které na něj měla StB. Ale zároveň cestuje s Jiřím Ovčáčkem na Ukrajinu a stará se o ženu, která utekla z domova před domácím násilím. Komplexní a provokativní osobnost, která chce být i červeným hadrem. Podle svým slov se narodil jako nebojsa. Názor si udělejte sami.

Popis podcastu

Výjimečné autorské rozhovory, které jdou do hloubky témat i příběhů lidí, kteří by Vás měli zajímat. Za měsíční předplatné na Herohero.co/cestmir dostanete obsah bez reklam a v plné délce. Budeme v kontaktu a vy budete u dalšího rozvoje a nových výhod.