Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Cesta s EY #12 – Tomáš Voplakal: Oceňování není exaktní věda, ale umění

Cesta s EY #12 – Tomáš Voplakal: Oceňování není exaktní věda, ale umění

Obrázek epizody Cesta s EY #12 – Tomáš Voplakal: Oceňování není exaktní věda, ale umění

Poslechněte si podcast

20. 12. 2019

35 min

O epizodě podcastu

Tomáš působí jako Senior manager v Transakcích . Oceňuje nemovitosti, těžební technologie, ochranné známky nebo rovnou celé společnosti. „Oceňování není exaktní věda, ale umění. A také jde o oblast, která mě stále i po 10 letech v EY baví," říká Tomáš.

Při práci nahlédne pod pokličku fungování velkých investičních domů, průmyslových podniků i mlékárenských družstev. „Do EY jsem kdysi nastoupil jako stážista. Šlo o mou první plnohodnotnou práci a těšil jsem se na ni,“ vzpomíná na své profesní začátky.

Mimo práci se Tomáš podílí na strategickém směřování Honors Academia , což je prémiový tréninkový program vyučovaný na VŠE v Praze, a jezdí velmi rád na kole.

Poslechni si 12. díl podcastu Cesta s EY a zjisti, kde můžeš oceňování studovat a jak věci v tomto odvětví fungují.


Tomáš působí jako Senior manager v Transakcích. Oceňuje nemovitosti, těžební technologie, ochranné známky nebo rovnou celé společnosti. „Oceňování není exaktní věda, ale umění. A také jde o oblast, která mě stále i po 10 letech v EY baví," říká Tomáš.Při práci nahlédne pod pokličku fungování velkých investičních domů, průmyslových podniků i mlékárenských družstev. „Do EY jsem kdysi nastoupil jako stážista. Šlo o mou první plnohodnotnou práci a těšil jsem se na ni,“ vzpomíná na své profesní začátky.Mimo práci se Tomáš podílí na strategickém směřování Honors Academia, což je prémiový tréninkový program vyučovaný na VŠE v Praze, a jezdí velmi rád na kole.Poslechni si 12. díl podcastu Cesta s EY a zjisti, kde můžeš oceňování studovat a jak věci v tomto odvětví fungují.

Popis podcastu

V EY spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět. Vítej u našeho podcastu, ve kterém si s našimi kolegy povídáme nejen o tom, jak vypadá jejich Cesta s EY.