
Epizoda 19: Co si dát v létě?
Čeká nás léto. Čas interakcí, pobytu venku, v přírodě, u moře, u řeky. Nechte se pozvat svým dětským já na to, co jste rády dělaly, když jste byly malé.
V podcastu mluvím mimo jiné o tom, jak si zvědomit do koho, čeho a jak investujeme svůj čas a energii a jak je to jedním z velkých témat tohoto období. Hlavní letní potravou nechť jsou nám kvalitní lidské interakce, dobré a výživné jídlo a silné knihy a filmy.
Přináším tři tipy: skvělý film, perspektivu- měnící kniha pro dospělé a jeden silný dětský příběh. Dejte mi vědět vaše tipy na to, co si dát v létě!
V září navi a naslyšenou!
*Zajímá Tě něco?*
Spojme se v komentáři zde nebo v soukromé zprávě na instagramu @marketa_sofie
Chceš o mne vědět víc? Navštiv můj web www.marketasofieslavik.cz
Těším se!
Srdečně,
Markéta Sofie
