Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vizitka: Ředitelka Filharmonie Brno Kučerová: Orchestr je fascinující, v chaotickém světě je založený na řádu

Český rozhlas - Osobnosti

Český rozhlas

Společnost

Vizitka: Ředitelka Filharmonie Brno Kučerová: Orchestr je fascinující, v chaotickém světě je založený na řádu

Obrázek epizody Vizitka: Ředitelka Filharmonie Brno Kučerová: Orchestr je fascinující, v chaotickém světě je založený na řádu

Poslechněte si podcast

26. 11. 2022

58 min

„Se členy orchestru si netykáme, ale samozřejmě si povídáme. Vím, co se v které rodině děje, jaké má kdo problémy,“ říká Marie Kučerová, šéfka Filharmonie Brno čítající 112 hudebníků. Milovnice polštiny a vystudovaná historička a hudební vědkyně stojí v čele této instituce deset let jako vůbec první žena. Jedním z jejích cílů je, jak řekla ve Vizitce Renátě Spisarové, dotáhnout ke zdárnému konci stavbu nového koncertního sálu.

Všechno z tématu Osobnosti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .