Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vizitka: Markéta Othová: Otočit se, něco zahlédnout a jít dál. Nejraději fotím nejobyčejnější obyčejnost

Český rozhlas - Osobnosti

Český rozhlas

Společnost

Vizitka: Markéta Othová: Otočit se, něco zahlédnout a jít dál. Nejraději fotím nejobyčejnější obyčejnost

Obrázek epizody Vizitka: Markéta Othová: Otočit se, něco zahlédnout a jít dál. Nejraději fotím nejobyčejnější obyčejnost

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

49 min

Ráda by malovala jako Dalibor David, psala jako Petra Hůlová, a kdyby si mohla vybrat film, který by ji dokonale zastoupil, byl by to snímek Jima Jarmusche Podivnější než ráj. Svou retrospektivní výstavu Již brzy fotografka Markéta Othová pojmenovala podle často užívaného reklamního sloganu, její fotografie jsou přitom opakem komerce: nekřičí, zachycují detaily každodenního života. O fotce, ale i o malování anebo knihách mluvila ve Vizitce s Markétou Kaňkovou.

Všechno z tématu Osobnosti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .