Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Osobnost Plus: Bývalý diplomat: Je demotivující, když se na vyšší posty vyšlou političtí nominanti bez zkušeností

Osobnost Plus: Bývalý diplomat: Je demotivující, když se na vyšší posty vyšlou političtí nominanti bez zkušeností

Obrázek epizody Osobnost Plus: Bývalý diplomat: Je demotivující, když se na vyšší posty vyšlou političtí nominanti bez zkušeností

Poslechněte si podcast

11. 1. 2022

26 min

Bývalý český diplomat, humanitní pracovník a odborník na Turecko Erik Siegl vybízí novou českou vládu, aby se pokud možno vyvarovala přílišnému angažování politických nominantů v diplomacii. „Je demotivující, když kariérní diplomat po patnácti letech působení na ambasádách má zájem o nějaký vyšší post a na to místo je vyslán politický nominant bez jakékoliv zkušenosti z diplomacie,“ vysvětluje.

Popis podcastu

Silná témata, o kterých se ve společnosti právě mluví.

Všechno z tématu Osobnosti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .