Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak to vidí...: Analytik Tureček: Volby v Turecku? Erdoğanovi nenahrává ekonomická krize ani syrští uprchlíci

Český rozhlas - Osobnosti

Český rozhlas

Kultura

Jak to vidí...: Analytik Tureček: Volby v Turecku? Erdoğanovi nenahrává ekonomická krize ani syrští uprchlíci

Obrázek epizody Jak to vidí...: Analytik Tureček: Volby v Turecku? Erdoğanovi nenahrává ekonomická krize ani syrští uprchlíci

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

24 min

O epizodě podcastu

Pohledy známých osobností na věci kolem nás. Moderuje Vladimír Kroc.
Turecko se připravuje na prezidentské a parlamentní volby. Hlasovat už začali Turci žijící v zahraničí. Obhájí Recep Tayyip Erdoğan mandát hlavy státu? Čím může přesvědčit protikandidát Kemal Kiliçdaroglu, kterého nominoval blok šesti opozičních stran? Zahraničněpolitický analytik Břetislav Tureček v audiozáznamu ještě vysvětlí, kam se posunula Sýrie po 12 letech války, jaké jsou její vztahy s Íránem, i to, jaká je budoucnost Afghánistánu.

Všechno z tématu Osobnosti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .