Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak to vidí...: Michael Romancov: Putin touží po nové kapitole ruských dějin. Bude to ale pseudohistorický eintopf

Český rozhlas - Osobnosti

Český rozhlas

Společnost

Jak to vidí...: Michael Romancov: Putin touží po nové kapitole ruských dějin. Bude to ale pseudohistorický eintopf

Obrázek epizody Jak to vidí...: Michael Romancov: Putin touží po nové kapitole ruských dějin. Bude to ale pseudohistorický eintopf

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

25 min

Evropa si včera připomněla 77 let od konce druhé světové války. Rusko slaví dnes. Jakou symboliku má Den vítězství v dobách ruské invaze na Ukrajině? Co Vladimir Putin může označit za vítězství? Politický geograf Michael Romancov se v audiozáznamu dotkne také toho, proč jsou Rusové vítězstvím tolik posedlí, jak moc válka na Ukrajině mění svět a co se pravděpodobně stane s Ruskou federací, až invaze skončí.

Všechno z tématu Osobnosti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .