Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Horolezce jsem měla za magory, z našeho dokumentu vzniklo přátelství, usmívá se režisérka

Český rozhlas - Osobnosti

Český rozhlas

Kultura

Host Lucie Výborné: Horolezce jsem měla za magory, z našeho dokumentu vzniklo přátelství, usmívá se režisérka

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Horolezce jsem měla za magory, z našeho dokumentu vzniklo přátelství, usmívá se režisérka

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

29 min

Markéta Ekrt Válková natočila dokument o horolezci Marku Holečkovi Mára jde do nebe, který do kin vstoupí 19. května. S Lucií Výbornou si povídali o třech letech společného natáčení, o Markově rodině i o tom, co jim na sobě vzájemně vadí. Jak si režisérka zvykala na horolezecký svět? Co našla pod maskou Marka Holečka? Proč si Marek připadá neúspěšný? A jak se cítí, když odchází od dcery? Poslechněte si celý rozhovor.

Všechno z tématu Osobnosti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Silná témata, o kterých se ve společnosti právě mluví.