Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #28 Lukáš Pavelek - nejúspěšnější junior Evropy 2022 v taekwondu ITF

ČESKÉ TAEKWON-DO PODCAST

Český Svaz Taekwon-do ITF

Sport

#28 Lukáš Pavelek - nejúspěšnější junior Evropy 2022 v taekwondu ITF

Obrázek epizody #28 Lukáš Pavelek - nejúspěšnější junior Evropy 2022 v taekwondu ITF

Poslechněte si podcast

11. 5. 2022

12 min

Lukáš na sebe po sportovní stránce výrazně upozornil již jako žák, kdy především mezi staršími žáky neměl v ČR prakticky žádnou konkurenci. Již jako juniorský reprezentant ČR dokázal vyhrát ve sportovním boji ME 2021 v Řecku a stejný cíl si vytýčil také v letošním roce na ME v Chorvatsku. Poslechněte si rozhovor, který byl natočen ještě před letošním ME a porovnejte to s následným vynikajícím úspěchem, který se Lukášovi nakonec v Chorvatsku podařil.

Popis podcastu

Podcasty jsou ve svém principu o šíření zvukových informací. My jsme se rozhodli přinést informace jak ve zvukové, tak i obrazové formě. Obsahem našich podcastů budou jak rozhovory zaměřené na historii bojových umění a samotného taekwonda, ale také rozhovory se zajímavými lidmi, které běžně potkáváme na seminářích a závodech.