Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #13 Jan Zachrdla - Reprezentant v době covidové.

ČESKÉ TAEKWON-DO PODCAST

Český Svaz Taekwon-do ITF

Sport

#13 Jan Zachrdla - Reprezentant v době covidové.

Obrázek epizody #13 Jan Zachrdla - Reprezentant v době covidové.
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

30 min

Ve třináctém podcastu nabídneme další zajímavý rozhovor, tentokrát s dnes již seniorským reprezentantem ČR ve sportovním taekwondu a členem školy taekwonda v Milovicích, Honzou Zachrdlou.

Rozhovor vznikal v letošním roce na jaře, kdy se nemohlo kvůli přetrvávající světové pandemii stále cvičit a poznáte v něm jednoho z našich českých reprezentantů. Zjistíte, čím se zabývá mimo taekwon‑do, jak se vyrovnával s covidovou situací a mnohé další.

Covidová doba byla a je určitě složitá pro nás všechny a právě takovéto rozhovory mohou poskytnout návody ostatním, jak zůstat a pokračovat nejen ve cvičení taekwonda, ale zůstat aktivní ve všech směrech.

 

Popis podcastu

Český svaz Taekwon-Do ITF se pro Vás všechny rozhodl přinášet tímto novým způsobem zajímavé informace ze světa českého taekwonda. Každý rozhovor zachytíme a následně nabídneme nejprve ve zvukové formě a později také jako video. Obsahem našich podcastů budou jak rozhovory zaměřené na historii bojových umění a samotného taekwonda, ale také rozhovory se zajímavými lidmi, které běžně potkáváme.