Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pochoutkový rok: Poslechněte si: Pochoutkový rok 16. 11. 2025

České Budějovice

Český rozhlas

Volnočasové

Pochoutkový rok: Poslechněte si: Pochoutkový rok 16. 11. 2025

Obrázek epizody Pochoutkový rok: Poslechněte si: Pochoutkový rok 16. 11. 2025

České Budějovice

Poslechněte si podcast

Dnes

25 min

O epizodě podcastu

Dnes: Během podzimu nás Vojta naučil své oblíbené domácí koláče, bábovky, cukroví a kynuté pochoutky. Dnes to budou hnětýnky. A pak vám prozradíme, koho vylosoval náš počítač z hlasujících a komu předáme kuchařku Pochoutky z horské chaloupky. Čeká vás další rada z etikety Ladislava Špačka. Poradíme, jak se přihlásit do nového ročníku naší kulinářské soutěže.

Pečení s Vojtou Vrtiškou: Posvícenské hnětýnky. Rada z etikety: Jak dojíst zbytek omáčky na talíři. Pochází anglická slanina opravdu z Anglie?

Popis podcastu

Reportáže z jižních Čech, písničky na přání a dechovka.