Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 015: Jiří Maděřič a Petr Marcinčák o hrozbách spotřební daně na tichá vína

015: Jiří Maděřič a Petr Marcinčák o hrozbách spotřební daně na tichá vína

Obrázek epizody 015: Jiří Maděřič a Petr Marcinčák o hrozbách spotřební daně na tichá vína

Poslechněte si podcast

6. 3. 2024

48 min

Téma hrozby nenulové sazby spotřební daně na tichá vína hýbe celým vinařským světem u nás. Proto si Klára pozvala hned dva zkušené vinaře – Jiřího Maděřiče, místopředsedu vinařské asociace, a Petra Marcinčáka, předsedu VOC Mikulovsko. Spolu vám osvětlí, jakým překážkám by naše vinařství čelilo v případě zavedení nenulové spotřební daně a co všechno by s sebou tato změna přinesla.

Sponzorem podcastu jsou BS vinařské potřeby, děkujeme.

Popis podcastu

Podcast pro všechny, kteří si kladou otázku „červený nebo bílý“ aspoň jednou týdně. Naše povídání je o víně z mnoha pohledů. Tedy nečekejte jen vinařky a vinaře, ale v podstatě kohokoliv, kdo má rád víno a nějakým způsobem se účastní jeho života. A ten je fakt dlouhý.