Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Můžou volby dopadnout dobře? (194)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Můžou volby dopadnout dobře? (194)

Obrázek epizody Můžou volby dopadnout dobře? (194)

Poslechněte si podcast

24. 9. 2021

1 hod 20 min

Představte si, že se v neděli 10. října ráno probudíte, s čerstvou hlavou i myslí se podíváte na výsledky voleb do sněmovny, a řeknete si: "Jo, volby tentokrát dopadly dobře." A teď řekněte popravdě. Lze si to představit? Může něco takového nastat? Anebo si prostě tuhle situaci představit nedokážete? Zajímavé dilema. Jinak řečeno, existuje jakýkoli - hypotetický, ale realistický! - výsledek nadcházejících voleb, který by vás uspokojil? Odpovíme vám na to. PŘEPYCHOVÁ VERZE: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy Zároveň vám jeden z nás dá návod na to, jak volit, pokud vás zmáhá lehká únava z reality a trpíte syndromem získaného politického cynismu. Jak tvrdí ten druhý z nás, je to návod GENIÁLNÍ, takže se máte na co těšit. Také se dozvíte, proč má jeden z nás rád škrábání na zádech (a kdo mu to dělá), zatímco ten druhý si plánuje svůj pohřeb, lépe řečeno playlist skladeb, které na něm bude chtít zahrát. Už jich na něm je pětadvacet, takže bude muset některé škrtnout. No a v přepychové zóně se dozvíte pikantní a naprosto šokující obvinění, které se týká nejméně oblíbeného zaměstnance české státní správy. Jsme rádi, že nás posloucháte!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!